no-img
فایل کده

وبینار استاد شدن در قانون جذب جو وایتالی - فایل کده


فایل کده
اطلاعیه های سایت

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

MP4
وبینار استاد شدن در قانون جذب جو وایتالی
mp4
آذر 25, 1397
350MB
۳۵,۰۰۰ تومان

وبینار استاد شدن در قانون جذب جو وایتالی


وبینار استاد شدن در قانون جذب جو وایتالی

 

وبینار استاد شدن در قانون جذب جو وایتالی

وبینار استاد شدن در قانون جذب جو وایتالی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

جوزف ویتالی، در سال 1953 میلادی، در اوهایو آمریکا متولد شد. او زمانی بی‌‏خانمان بود و با تفکر مثبت و یادگیری علوم متافیزیک، موفق شد که از قانون جذب استفاده کرده و موقعیت خود را بهبود ببخشد. جو ویتالی از سنین پایین به مطالعه علاقه‌‏مند شده و آن را منبع آرامش و خرد می‌‏دانست.  وی از کالج کنت فراغ‏‌التحصیل شد. در سال 1984، ویتالی نخستین کتاب خود، «ذن و هنر نوشتن» را نگاشت. از جمله سایر کتاب‌‏های او می‌‏توان کتاب‌‏های «کتاب راهنمای گمشده‌‏ی زندگی»، «کلید» و «ایمان» را نام‌‏برد. وی هم‏چنین برنامه‌‏های صوتی متعددی را ضبط کرده است.

 

در سال 2005 میلادی، جو ویتالی با نوشتن کتاب «عامل جذب‌‏کننده: 5 راه آسان برای جذب ثروت (یا هرچیز دیگری) از داخل و خارج»، یکی از پرفروش‏‌ترین نویسندگان شد. جو ویتالی در فیلم‌‏های مستند بسیاری، به عنوان کارشناس خبره در زمینه‌‏‏ی قانون جذب حضور داشته است که از جمله می‌‏توان به فیلم‏ معروف «راز»، «آن را در همه‌‏چیز امتحان کن»، «جستجو برای یک زندگی متعادل»، «قطب‏‌نما» و «کشف موهبت» اشاره کرد. او تهیه‌‏کننده‌‏ی برنامه‏‌ی «مربی‌گری معجزه» است که برای ارائه‌‏ی راهنمایی درخصوص فرآیند قانون جذب ساخته شده است. جو ویتالی علاوه بر فعالیت‌‏های نویسندگی و معلمی، در حوزه‏‌ی موسیقی نیز فعالیت دارد و تاکنون 15 آلبوم موسیقی را به ضبط رسانده است.

جو وایتالی در وبینار استاد شدن در قانون جذب مهمان برنامه london real است که ناگفته هایی را از قانون جذب مطرح می کند که می تواند فهم و درک شما را نسبت به قانون جذب عمیق تر کند. از شما دعوت می کنیم این وبینار فوق العاده را تماشا کنید.

 

بخشی از این وبینار:

نام وبینار:  استاد شدن در قانون جذب
سخنران: جو وایتالی

 موضوعات :

درباره نویسنده

رضا 261 نوشته در فایل کده دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *