no-img
فایل کده

فیلم وبینار ۱۰۰ ایده کسب و کار اینترنتی پولساز - فایل کده


فایل کده
اطلاعیه های سایت

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

ZIP
فیلم وبینار ۱۰۰ ایده کسب و کار اینترنتی پولساز
zip
آبان 12, 1397
650mb
۱۵,۰۰۰ تومان

فیلم وبینار ۱۰۰ ایده کسب و کار اینترنتی پولساز


فیلم وبینار ۱۰۰ ایده کسب و کار اینترنتی پولساز

 

 

نوع محصول : دانلودی

مدت فیلم آموزشی : ۴ ساعت ویدئو

مبلغ سرمایه گذاری :  15000تومان

پس از سفارش بلافاصله می توانید این محصول را دانلود کنید

آیا شما هم نمی دانید که چه کالا یا خدماتی در اینترنت بفروشید ؟

۱۰۰ ایده را به شما خواهم گفت که مطابق بازار ایران است

 و هر کدام از آنها شما را میلیونر خواهند کرد.

 

ماجرای فیلم وبینار ۱۰۰ ایده ۱ میلیون دلاری کسب و کار اینترنتی

طی این دو سال اخیر بخش بسیار زیادی از پرسش شما دوستان عزیز این بوده که چه ایده ای رو برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی خودتان انتخاب کنید، شاید به جرات بتونم بگم که یکی از غول های بسیار بزرگ که سد راه بسیاری از دوستان برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی می شود همین انتخاب ایده است.

برای اولین بار ما محصول ایده پردازی برای شروع کسب و کار اینترنتی را ایجاد کردیم و توانست برای برخی از دوستان بسیار مفید واقع شود، اما باز هم بخش وسیع دیگری از کاربران فضای اینترنت همچنان به دنبال ایده می گشتند و هر روز با این سوال از سمت شما روبرو میشدم

آقای مبصرفر من نمیدونم باید چه ایده ای برای شروع کسب و کار اینترنتی انتخاب کنم

 

فضای اینترنت هم پر شده از محصولاتی که هر کدام به نوعی می خواهند راه اندازی کسب و کار اینترنتی را آموزش بدهند، حتی در سایت ما هم آموزشی وجود دارد با نام فوت و فن کسب و کار اینترنتی که اولین محصول کاملا عملی برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی در فضای اینترنت محسوب می شود.

 

قبل از راه اندازی کسب و کار اینترنتی بهتر است ایده مناسبی داشته باشید.

 

اما هیچ کدام از محصولات به شما کمک نخواهند کرد که با ایده های موفق جهان آشنا شوید، مدل های کسب درآمد آن را یاد بگیرید و حتی با نقاط ضعف و قدرت و حتی شیوه پیاده سازی آن روبرو شوید، به همین دلیل ما سعی کردیم شما را با ۱۰۰ ایده ای که توانسته صاحبان آنها را به درآمدهای میلیون دلاری برساند در قالب این وبینار آشنا کنیم

وبینار ۱۰۰ ایده ۱ میلیون دلاری کسب و کار اینترنتی شما را ایده باران خواهد کرد، با مدل های کسب درآمد از آنها و همچنین شیوه های پیاده سازی، نقاط ضعف و نقاط قوت این ایده ها آشنا خواهید شد، بنابراین قبل از اینکه به سراغ محصولات آموزشی راه اندازی کسب و کار اینترنتی بروید، بهتر است اول ایده مناسبی داشته باشید.

آنچه در فیلم این وبینار به آن خواهیم پرداخت

. معرفی ۱۰۰ ایده ۱ میلیون دلاری

. مدل های کسب درآمد از هر ایده

. روش های پیاده سازی ایده ها

. نقاط ضعف و قوت هر ایده

. معرفی نمونه های مشابه

فقط در ۴ ساعت به شما کمک خواهیم کرد تا بتوانید بهترین ایده کسب و کار اینترنتی خودتان را انتخاب کنید، با مدل های کسب درآمد از آن آشنا شوید و کسب وکار اینترنتی خودتان را به صورت حرفه ای آغاز کنید.اگر تا به حال محصولات زیادی تهیه کرده اید اما هنوز نتوانستید کسب و کار اینترنتی خودتان را بسازید، به این دلیل است که هنوز نمی دانید باید چه کالا یا خدماتی را بفروشید، به اصطلاح هنوز هیچ ایده ای ندارید.

چرا فیلم این وبینار مناسب شماست ؟

اکثر محصولات موجود در بازار فقط به راه اندازی کسب و کار اینترنتی می پردازند، اما شما برای اینکه بتوانید کسب و کار اینترنتی موفقی داشته باشید به چیزی فراتر از این آموزش ها نیاز خواهید داشت و آن هم یک ایده مناسب با بازار ایران می باشد، اگر ایده مناسبی نداشته باشید و مدل های کسب درآمد آن را نشناسید، راه اندازی یک وب سایت برای شما هیچ نفعی نخواهد داشت.

راه اندازی وب سایت بدون یک ایده، مثل یک کتاب بدون نوشته است

اما ما در این وبینار این مشکل بسیار بزرگ را از سر راه شما بر خواهیم داشت و شما را با برترین ایده ها آشنا خواهیم کرد که همگی آنها با بازار و نیاز کاربران ایرانی همخوانی کامل دارد، بنابراین این وبینار می تواند شما را به سرعت به هدفتان که راه اندازی کسب و کار اینترنتی می باشد برساند.

آیا پولتان برایتان ارزش دارد ؟

متاسفانه اکثر ما برای پولمان هیچ ارزشی قائل نیستیم، بزارید این موضوع رو به شما ثابت کنم
اکثر دوستان هر هفته حداقل ۵۰۰۰ تومان بابت شارژ اینترنت گوشی پرداخت می کنند که همه آن صرف صحبت کردن با دوستان در واتس آپ و تگرام می شود، گاهی هم چند تا کلیپ و عکس دانلود می کنید که فایده خاصی هم برایتان ندارد، در نهایت اینستاگرام را باز می کنید و همون کارهای تکراری همیشگی

یک کم حساب کنید که توی هفته چه قدر پول چیپس، پفک، آدامس، نوشابه و امثال این موارد رو میدیم، خودتون یک بار حساب کنید و ببینید ماهانه چه قدر از پولتون رو به این شکل خرج می کنید اما هیچ نتیجه مناسبی هم نمیگیرید و در آخر هم انتظار معجزه دارید.

اما در این وبینار با  یک سوم پولی که شما هر ماه از بین می برید به شما ۱۰۰ ایده ای را معرفی خواهم کرد که هر کدام از آنها می توانند شما را به یک درآمد بسیار مناسب برسانند و صاحب یک کسب و کار اینترنتی پایدار شوید.

آیا این ایده ها مطابق بازار ایران هستند ؟

تمام ایده هایی که در این وبینار معرفی می شوند با توجه به نیازهای بازار ایران و همچنین امکانات موجود در بستر اینترنت ایران می باشد، بنابراین جای هیچ نگرانی نیست و مطمئن باشید همه ایده ها کاملا مناسب بازار ایران می باشند.

ایده هایی مطابق بازار ایران و امکانات موجود در بستر اینترنت ایران

ارزش سرمایه گذاری تهیه فیلم وبینار

اگر شما تنها یکی از این ایده هایی که در این وبینار معرفی می شود را به خوبی پیاده سازی کنید، به سرعت صاحب یک کسب و کار اینترنتی خواهید شد و با اولین درآمد چند صد برابر مبلغی که برای این وبینار پرداخته اید را دریافت خواهید کرد، اگر هم کمی صبر کنید وب سایت شما به یک منبع درآمد پایدار همیشگی تبدیل خواهد شد. با شرکت در این وبینار دقیقا شما سرمایه گذاری می کنید.موضوعات :

تصاویر پیش نمایش


فیلم وبینار ۱۰۰ ایده کسب و کار اینترنتی پولساز-1

درباره نویسنده

رضا 261 نوشته در فایل کده دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *