no-img
فایل کده

فول پکیج کاراستارتر - فایل کده


فایل کده
اطلاعیه های سایت

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

ZIP
فول پکیج کاراستارتر
zip
آبان 12, 1397
2.48GB
۲۳۰,۰۰۰ تومان

فول پکیج کاراستارتر


فول پکیج کاراستارتر

کسال پيش، دقیقاً مي دانستم چيزي دارم که کل کشوراز شنیدنش به وجد می آید . بنابراين در اسفند 1393 دست به کار توليد مجموعه اصول مسترکاراستارتر زدم. .

بيش از 100,000 دانش پذير با استفاده از اين اصول زندگی خود را متحول کردند. بسياري از آن ها، و خصوصاً کساني که سال ها به زندگي کارمندي خو گرفته بودند ، یا افرادی که هرگز کار نکرده بودند؛ خوشبختانه در حال حاضر کسب و کار مورد علاقه خود را راه اندازي کرده اند و از ثروت و سبک عالي زندگي خود لذت مي برند…

اما اين درباره سال پيش بود …

از آن زمان تا کنون من رازهای بسیاری درباره راه اندازي سريع تر و موثرتر کسب و کار و تبديل عشق و علاقه به درآمد آموخته ام و علاوه بر آن به مدت يک سال تمام ، با هزاران دانش پذير که از اين اصول استفاده کرده اند تا کسب و کار مورد علاقه خود را راه اندازي کنند ، کارکرده ام و ازتک تک تجربیات و مسیری که این افراد طی کرده اند کاملاً آگاهی دارم. .

با این همه استراتژی و دانش جدید؛ و همین طور با انبوهی از تجربیات که از هزاران دانش پذیر موفق خودم به دست آورده بودم؛ می دانستم که باید ویرایش سوم این پکیج را تولید کنم تا هردانش پذیر جدیدی که با من همراه شد، موفقیتش صد در صد تضمین شده باشد و بتواند با اطمینان بیشتری با استفاده ازاصول مستر کاراستارتر زندگی خود را دگرگون کند.

به سادگی

به زبان ساده، می توان گفت که اصول پکيج مسترکاراستارتر شمارا قادر مي سازد تا علايق خود را ابتدا به یک کسب و کار و سپس به یک سود استثنایی تبديل کنيد . در واقع 3 گام اصلی برای تبدیل علایقتان به یک کسب و کار پر سود و منفعت وجود دارد. قیمت این پکیج ارزشمند به تنهایی و بدون هدایای ارزنده فقط 300 هزار تومان می باشد.

3گام اصلي براي راه اندازی کسب و کار موردعلاقه تان:

1- کشف علایق حقیقی و نبوغ ذاتی شما

2 – تبدیل علایق خود به یک محصول

3-  سود

عضویت

کشف علایق واقعی تان در زندگی : مطمئناً اگر دنبال چیزی که علاقه دارید بروید، موفقیت شما تضمین شده است. در این موضوع هیچ شکی وجود ندارد. اما مشکل اصلی این جاست که خیلی از اوقات ما مطمئن نیستیم که از زندگی دقیقاً چه می خواهیم و هدف روشن و قاطعی نداریم. برای رفع این مشکل و رسیدن به رویاهایتان، ابتدا باید کشف کنید که شما واقعاً که هستید؟ و این که علایق واقعی شما دقیقاً چه چیزهایی نهفته اند؟

تبدیل علاقه به یک محصول بی نظیر : در این مرحله شما علاقه ای که قلبتان برایش می تپد و نمی توانید از آن دل بکنید را به یک محصول واقعی و بی نظیر تبدیل می کنید، محصولی که زندگی شمارا متحول می کند. با این کار به دنیا اجازه می دهید که شما را تماشا کنند. به محض این که محصول مورد علاقه خود را تولید کنید؛ همه مردم شما را خواهند شناخت و یقیناً زندگی شما زیر و رو می شود.

سود : در این مرحله شما اولین پول میلیونی خودتان را می سازید و به یک درآمد تصاعدی و استثنایی می رسید. وقتی موفق شوید به این مرحله برسید، شما دیگر صاحب کسب و کار خودتان شده و به استقلال مالی کامل رسیده اید. رسیدن به این مرحله نشان دهنده این است که دیگر هیچ چیز نمی تواند شما را متوقف کند و شما قادرید به هرچیزی که آرزویش را دارید ، برسید.

اصول پکيج مستر کاراستارتر به شما اجازه می دهد نیاز مردم را شناخته، و با استفاده از علایق خود، آن نیاز هارا برطرف کنید و به سادگی به میلیون ها تومان درآمد برسید. به محض آغاز کار خود با پکیج مستر کاراستارتر شما وارد نمودار زیر شده و زندگی خود را زیر و رو می کنید.

اصول پکيج مستر کاراستارتر به شما اجازه می دهد نیاز مردم را شناخته، و با استفاده از علایق خود، آن نیاز هارا برطرف کنید و به سادگی به میلیون ها تومان درآمد برسید. به محض آغاز کار خود با پکیج مستر کاراستارتر شما وارد نمودار زیر شده و زندگی خود را زیر و رو می کنید. 1

من توسط اصول مستر کاراستارتر 9 ميليارد تومان به دست آوردم . اين موضوع دليل من براي آموزش بيش از 100,000 دانش پذير مي باشد .

اما کاري که من انجام مي دهم؛ فقط قطره اي از سوددهي عظيم اصول مستر کاراستارتر مي باشد چون اين اصول رو من در طي اين مدت کامل تر کردم و درحال حاضر اين اصول به کاملترين شکل ممکن در اختيار شما قرار گرفته است  .فقط تصور کنيد که اصول مسترکاراستارتر چقدر گسترده است که هر تعدادي کاربر مي توانند همه روزه آن را بخوانند ، بياموزند و پيشرفت کنند .

بهترين بخش : شما با دانستن اصول پکیج مستر کاراستارتر ، می توانید سوخت لازم براي حرکت به سوی بهترین زندگی ممکن خود را به دست آوريد . چيزي که عده ي کمي از آن با خبرند .

85% از کساني که از اصول پکيج مستر کاراستارتر استفاده کرده اند توانسته اند با حداقل سرمايه يعني 100.000 تومان کسب و کار خودشان را راه اندازي کنند

70% از کساني که از پکيج مستر کار استارتر و اصول آن را استفاده کرده اند در ماه اول در آمدي معادل 2,000,000 تومان به دست آورده اند و در ماه سوم توانسته اند اين عدد را پنج برابر کنند.

78 % کساني که ازپکيج مستر کاراستارتر استفاده کرده اند تنها با يک يا چند حساب کاربري در شبکه هاي اجتماعي توانستند درگاهي بين خدمات و محصولات خود و مشتري ايجاد کنند .

کاملا روشن است که پکيج مسترکاراستارتر بليط پيروزي شما در راه اندازي و ارتقاي کسب و کار است و حتي مي تواند بر زندگي و روياهاي شما هم تاثير گذار باشد .

بله!!! من میخوام زندگیم رو تغییر بدم!
پکیج و هدایای من را همین حالا ارسال کن

             اصول پکيج مستر کاراستارتر به سادگي يک فرآيند را به وجود مي آورد تا پاسخي که مردم به دنبالش مي گردند را به راحتي پيدا کند و نياز آنان را برآورده سازد.

کتابي که نتيجه 14 ماه تلاش و يک چهارم ميليون سرمايه من است : 2 جلد کتاب ارزشمند شامل 8 گام عملي براي راه اندازي يک کسب و کار رويايي که ما تا به امروز نمونه اي تکراري از آن را نداشته ايم. همه تحت تاثير قرار خواهند گرفت چون مي توانند توسط اين اصول خيلي سريعتر به آنچه که مي خواهند برسند .

نقشه اي براي افزايش ظرفيت ضمير نا خود آگاه : نقشه اي براي کساني که هيچ تجربه يا مهارتي ندارند تا بتوانند در کمتر از 8 هفته از عشق و علاقه خود به سود برسند .

ايده هايي که بر پتانسيل در آمدي شما تاثير خواهند گذاشت : 50ايده ي جديد و اجرايي که مي تواند زندگي مالي شما را دچار تحول کند . همه چيز امروز اتفاق مي افتد . ما قلب و روحمان را در اين کار گذاشتيم . ايده ي خودت رو انتخاب کن و از زندگي جديدت لذت ببر .

جي پي اس سيار ثروت : يک cd راهنما شامل معتبر ترين تست هاي خودشناسي در سطح بين المللي که شما براي شناخت هر چه بهتر توانايي ها ، نقاط قوت و نقاط ضعف و علايق خود به آن نيازمنديد . يک تکنولوژي شگفت انگيز که تابحال نديده ايد .

روزهايي که فراموش نخواهم کرد هر انساني در هر جايگاه اجتماعي و اقتصادي، روزهايي از زندگي خود را هرگز فراموش نخواهد کرد. روزهايي پر از چالش همراه با سختي و شکست هاي پي در پي، روزهايي پر از نا اميدي و اندوه همراه با هزاران سوال بي جواب، با روزهايي که فراموش نخواهم کرد( در جلد اول صفحه 16 ) کتاب به شما مي آموزم که چطور از تلخي آن روزها، زندگي شيرين امروزم را ساختم.

کارآفرين کيست؟ با آموزش ويژگي هاي يک کارآفرين و تمرين هاي روزانه به شما مي آموزم که چگونه کارآفريني کنيد و کارآفرين شويد.( جلد اول صفحه 56 )

تست هاي شخصيتي تيپ شخصيتي خودتان را بهتر و بيشتر بشناسيد و بر اساس تيپ و توانايي هاي خود پايه هاي کسب و کار خود را طرح ريزي کنيد.( جلد اول صفحه 78 + CD )

داشته هاي خود را ببينيد شما قبل از شروع هر کسب و کاري بايد يک امکان سنجي حقيقي از داشته هاي دروني و بيروني خودتان داشته باشيد. داشته هاي شما سرمايه هاي ارزشمند شما در کسب و کارتان است. با من همراه شويد تا بياموزيد چگونه از داشته هاي خودتان فرصت خلق کنيد.( جلد اول صفحه 147 )

قلب استارت آپ طراحي و خلق يک ايده ي نوآورانه و بر اساس نيازهاي بازار جذابيت کسب و کار شما ر افزايش مي دهد. از ايده هاي من استفاده کنيد تا کسب و کاري جذاب داشته باشيد.( جلد اول صفحه 155 + فلش کارت ايده ها )

طراحي، اجرا و ارائه متفاوت اجرا و ارائه نوآورانه محصول و خدمات، در جذابيت و پذيرش ايده نقش بسزايي دارد. به نظرتان علت شکست يک ايده توسط يک فرد و موفقيت همان ايده توسط ديگري چيست؟ با من همراه شويد تا بياموزيد علّت چيست.( جلد اول صفحه 163 )

تحقيقات بازاريابي با روش مسترکاراستارتر قبل از شروع انبوه عرضه و ارائه محصول و يا خدمت، شما بايد تحقيقاتي در حوزه بازار انجام دهيد تا ميزان استقبال مشتري هاي خود را بسنجيده با روش تحقيقات بازاريابي مستر کاراستارتر شما براحتي مي توانيد ميزان استقبال مشتري از ايده خود را سنجيده و با چشماني باز وارد بازار شويد. ( جلد دوم صفحه 22 )

ثبت ايده يکي از دغدغه هاي مهم هر کارآفرين، زمان ثبت ايده و يا مالکيت فکري و معنوي آن است. شما به عنوان يک کارآفرين بايد بدانيد که چه زماني با توجه به نوع ايده ي خود آن را ثبت کنيد تا بيشترين بهره برداري را از آن داشته باشيد و چه زماني ثبت نکنيد تا هزينه اي بيهوده متحمل نشويد.( جلد دوم صفحه 29 )

شروع کسب درآمد در اين برهه از کسب و کار شما بايد بياموزيد که از چه روش هايي براي بازاريابي محصول و خدمات خود استفاده کنيد تا بيشترين بازار را به خود جذب کنيد. با چه تاکتيکي فروش را افزايش داده و از چه اصل هايي براي قيمت گذاري آن استفاده کنيد چه تصميماتي در رابطه با رقباي خود اتخاذ کرده و چه استراژي هايي براي جذب، حفظ رابطه و بقاي مشتري تدوين کنيد. با من در مهمترين بخش کسب و کار همراه شويد.( جلد دوم صفحه 57 +CD )

جذب سرمايه گذار هر کار آفرين براي گسترش کسب و کار و برندسازي ايده خود نياز به سرمايه گذار دارد. جذب سرمايه گذار ايراني فرآيندي با برنامه ريزي و روشمند است. سرمايه گذار ايراني براي سرمايه گذاري فاکتورهايي را مد نظر دارد و براي جذب سرمايه آن، اجرا و بررسي اين فاکتورها الزامي است. براي آموزش نکات کليدي جذب سرمايه گذار ايراني در( جلد دوم صفحه 131 ) با من همراه شويد.

بله!!! من میخوام زندگیم رو تغییر بدم!
پکیج و هدایای من را همین حالا ارسال کن

  مجوز

سید محمد علی زینعلی

بنده پس از آشنایی با پکیج کاراستارتر و مطالعه آن دیدگاه من نسبت به کسب و کار متحول شده و اصولی را که در این پکیج با ان اشنا شدم قبلا هیچ کس به من نگفته نبود

محسن اخرتی

سلام اقای دهقان عزیز محسن آخرتی هستم اول بزارید خداروشکر کنم که شما را سر راهم قرار داد از صمیم قلبم خوشحالم که خداوند منو با شما و اقای حیدری آشنا کردند. من 2ماه پیش پکیج رو درخاست دادم و الان در حال تولید محصولم و مهمترین اتفاقی که اوفتاده من تمام آرزوها

یک کاراستارتری موفق

خیلی خوشحالم که با مجموعه کاراستارتر اشنا شدم و معتقدم این لطف الهی بوده و باعث تغییرات بزرگی در زندگی من خواهد شد.

یک کاراستارتری موفق

در هر حال خیلی خوشحالم که با مجموعه کاراستارتر اشنا شدم و معتقدم این لطف الهی بوده و باعث تغییرات بزرگی در زندگی من خواهد شد.

یک کاراستارتری موفق

در هر حال خیلی خوشحالم که با مجموعه کاراستارتر اشنا شدم و معتقدم این لطف الهی بوده و باعث تغییرات بزرگی در زندگی من خواهد شد.

مرتضی

سلام روز خوش پكيج در ايجاد انگيزه و شروع جدي تَر كار براي من خيلي خوب بود

یک کاراستارتری موفق

با اندک سرمایه ای که از طراحی لوگو بدست آوردم و همینطور مقداری قرض گرفتم یه کارایی کردم با اینکه فعلن به درآمد نرسیدم ولی خوشحالم و حسه خوبی دارم که کار میکنم و همینطور لذت میبرم از کارم به امیده خدا به درآمدی که میخوام هم میرسم…البته بازم با راهنمایی ها

یک کاراستارتری موفق

سلام روز خوش پكيج در ايجاد انگيزه و شروع جدي تَر كار براي من خيلي خوب بود و مشاوره هاي اقاي حيدري هم خيلي بهم كمك كرد البته من احساس ميكنم به مشاوره و راهنمايي بيشتر احتياج دارم در زمينه جذب مشتري

دمیرچی

نکاتی که جناب اقای حیدری در مشاوره ها و پشتیبانی های خود به من متذکر شدند برای من خیلی راهگشا بود و از ایشان و اقای دهقان و مجموعه کاراستارتر متشکرم.نکته جالب و متفاوت این پکیج این هست که کاراموزان را پس از فروش تنها نمیگذاره و انها را تا رسیدن به نتیجه را

رویا

من تا قبل از اينك با پكيج شما اشنا بشم ، زندگيه من يك شكل بود و خسته كننده بدون هيچ چالشي، گاهي اوقات ارزوهامو در ذهن داشتم اما هيچ نظمي درونش قرار نداشت و من هميشه دوست داشتم مستقل باشم و كسب و كار خودم رو داشته باشم اما نميدونستم ب چه شكل ميشه اينكارو كر

یک کاراستارتری موفق

تا قبل اینکه پکیج بگیرم همیشه نگران بودم که بدون درامد میمونم چون پارتی هم نداشتم که برم سرکار…وگرنه تو شهرما کار فراوونه پتروشیمی و .. ولی وقتی پکیجو دیدم پنج ماه راجبش تحقیق کردم و در اخر با نظر مامان و خواهرم خریداری کردیم.الان فوق العاده شوق زندگی دا

1

برخی از دوره ها، مجموعه ها و کتاب های آموزشی، هدفشان صرفاً انگیزه بخشی است؛ و برخی دیگر تنها هدف اطلاع رسانی به مردم را دارند. ولی پکیج مستر کاراستارتر کاملاً متفاوت است. این پکیج تنها برای ایجاد تغییرات واقعی، دائمی و بزرگ در زندگی شما تهیه شده است. هدف ما این است که شما با یادگیری اصول ارزشمند این پکیج، زندگی شخصی، شغلی و مالی خود را سریعاً متحول کنید. کتاب هایی که داخل این پکیج هستند، با تمامی کتاب هایی که تا به حال دیده اید تفاوت دارند. البته به محض این که کتاب هارا باز کنید ، و از همان صفحه اول خودتان متوجه می شوید که وارد دنیای کاملاً جدیدی شده اید. اما چرا من بزرگترین رازها و استراتژی های ثابت شده خودم را دراین پکیج به شما آموزش می دهم؟ چرا  اصولی که راز موفقیت من و هزاران دانش پذیر دیگر بوده است را با شما در میان می گذارم؟ فقط به این دلیل که این اصول نه نظریه های علمی هستند و نه حرف های صرفاً انگیزشی ؛ این پکیج دستور العمل گام به گام  برای راه اندازی کسب و کار پر سود و بی نظیر شماست. تمام رازهای من، و تمام آن پاسخ هایی که شما به دنبال آن ها هستید، در ویرایش سوم پکیج مستر کاراستارتر موجود هستند. پس اگر می خواهید هرچه سریع تر اوضاع مالی خود را دگرگون کنید، کافی است پکیج مستر کاراستارتر را سفارش دهید و راهکارهای من را عیناً و دقیقاً کپی کنید.

1

من با تمام وجودم مطمئن هستم که هرآنچه که در اين پکيج موجود است مانند ابزارها ، اصول و … ،  قطعاً به شما کمک مي کند تا کسب و کار مورد علاقه خودتان را به سرعت راه اندازي کنيد و به هرآنچه می خواهید برسید . من واقعاً مطمئنم؛ چراکه شخص خودم و هزاران دانش پذير من، اين اصول را امتحان کرده اند و به نتایج غیر قابل باوری دست پیدا کردند.

به همين دليل بازهم تاکيد مي کنم که محتواي اين پکيج قطعاً مي تواند زندگي شما را تغيير دهد ؛ به همین علت من اين ضمانت عجيب و غريب را بر روي اين محصول گذاشته ام . من ضمانت مي کنم که شما 100 % از ویرایش سوم پکیج مستر کاراستارتر خشنود می شوید و از آن تا ابد نگهداري نگهداری خواهيد کرد. چون این اصول به شما این قدرت را می دهد که بتوانيد از هر علاقه ای که در زندگی دارید؛ میلیون ها تومان در آمد زايي کنید؛ اما اگر چيزي غير از اين برايتان اتفاق افتاد؛ مي توانيد به راحتي محصول را مرجوع کنيد و پول خود را بدون هيچ ريسکي پس بگيريد . شما 74 روز برای این کار فرصت داريد .من ریسک کار شما را به صفر رساندم؛ و مطمئنم که هیچ کسی جرات دادن چنین تضمینی را ندارد.

من به این پکیج صد درصد مطمئنم؛ و از ته قلبم می دانم که زندگی شمارا متحول می کند. پس همین الآن محصول خود را سفارش دهید و به سمت بهترین زندگی ممکن خود قدم بردارید.

  شما با خرید پکیج مستر کاراستارتر نه تنها پکیج مستر کاراستارتر را دریافت خواهید کرد، بلکه از 6 هدیه رایگان به ارزش واقعی 4,300,000 تومان بهره مند خواهید شد.

1#هدیه رایگان

مجموعه کارگاه های اصول مستر کاراستارتر با ارزش واقعی 1,490,000 تومان

هدیه رایگان

شما در کنار خريد پکيج مستر کاراستارتر، به هديه اي فوق العاده ويژه و استثنايي دست خواهيد يافت. مي توانيد در قالب يک مجموعه، عملاً چندين هديه ي ارزشمند و رايگان را دريافت کنيد. شما مي توانيد مجموعه ي تمامي کارگاه هاي آموزشي من ( امير رضا دهقان )، را به صورت رايگان و يکجا و در يک مجموعه دانلودی در پروفایل خود، به عنوان هديه از ما دريافت کنيد.

اين مجموعه ي ارزشمند شامل:

1-تمام تجربه ی 13 ساله من و هر آنچه که از کارآفرينان موفق دیگر در مسير دستيابي به استقلال مالي و راه اندازي کسب و کار آموختم.

2-نشان دادن و آموزش مرحله به مرحله ی راه اندازی یک کسب و کار پر سود و رسیدن به استقلال مالی.

3-تمام راز  هایی که در مورد راه اندازی یک کسب و کار و رسیدن به منیت مالی باید بدانید.

4-کارگاه های ویژه امیر رضا دهقان :

a) درآمدزایی از اینستاگرم : چگونه در 1 هفته از 5 میلیون کاربر ایرانی اینستاگرام ،صدها میلیون تومان درآمدزایی کنیم؟

b) درآمدزایی ازتلگرام : چگونه در 20 روز از 25 میلیون کاربر ایرانی تلگرام ،60 میلیون تومان درآمدزایی کنیم؟

c) محصول بدون تولید : چگونه بدون هیچ تولید و هزینه ای ،در کمتر از 2 روز محصولی با برند خودم داشته باشم؟

d) فروش در خواب : چگونه در 2 هفته سیستمی طراحی کنیم تا حتی در خواب فروش داشته باشیم!؟

تکنیک ها و فوت کوزه گری، که استفاده از آن ها رسیدن شما به موفقیت با استفاده از اصول مستر کاراستارتر را به صورت 100 درصدی تضمین می کند.

ارزش واقعی این کارگاه ها 1490000 تومان می باشد.

به محض خرید می توانید در پروفایل خود این مجموعه را دانلود کنید.

2#هدیه رایگان

سری کارگاه های درآمد با سیاوش حیدری با ارزش واقعی 790,000 تومان

هدیه رایگان

با وجود این هدیه رایگان، ریسک کارشما دقیقاً به صفر می رسد، صفر مطلق. چرا که سری کارگاه های درآمد شمارا برای همیشه از فرآیند دردناک آزمون و خطا خلاص می کند؛ که این یعنی ریسک کارشما، و احتمال شکست، به صفر می رسد. چرا که شما 2 جلسه از 28 جلسه سری کارگاه های درآمد اختصاصی و حرفه ای و یک جلسه پرسش و پاسخ به مدت یکسال با سیاوش حیدری دارید، که به تمام سوالاتی که در ذهنتان دارید پاسخ داده و به شما اطمینان و تضمین 100% می دهد که به آنچه می خواهید، می رسید. همین الآن 2 جلسه از 28 جلسه سری کارگاه های درآمد اختصاصی خودت رو به صورت رایگان دریافت کن!

ارزش واقعی این سری کارگاه های درآمد 790,000 تومان می باشد.

به محض خرید می توانید این مجموعه را در پروفایل خود دانلود کنید.

3#هدیه رایگان

مجموعه کارگاه های سود با ارزش واقعی 590,000 تومان

هدیه رایگان

اگر یک نفر به من بگوید، من کل این پکیج را فقط به خاطر این هدیه می خرم؛ من به آن شخص کاملاً حق می دهم. چون که با این مجموعه ارزشمند خواهید توانست نحوه مضاربه سود کسب و کار خود را تا چندین برابر افزایش دهید و این کار با بهینه سازی منابع در دسترس انجام می شود و پس از آن به صورت مضاربه ایی ماحصل کار را می توانید تا چند برابر افزایش دهید. این استراتژی ها کاملاً تست شده و ثابت شده است و هزاران بار به صورت کاربردی عملیاتی بین دانش پذیران و افراد مختلف با سطح تجربه و دانش مختلف تست شده است.

به محض خرید می توانید در پروفایل خود این مجموعه را دانلود کنید.

4#هدیه رایگان

کمپین تابلو آرزوها به ارزش واقعی 540,000 تومان

هدیه رایگان

تا زمانی که آرزوهایتان فقط در ذهن شما جای دارند مطمئن باشید که هیچ گاه به واقعیت تبدیل نمی شوند به همین دلیل ما در این دوره برای شما راهکارها و استراتژی هایی را آماده کرده ایم که به راحتی می توانید آرزوهای خود را به صورت عینی و تجسمی همراه خود داشته باشید و به قدری آنها را در دسترس خود ببینید که تا به حال چنین دیدگاهی از آرزوهای خود نداشته اید.

5#هدیه رایگان

تنظیم اهداف با امیر رضا دهقان به ارزش واقعی 540,000 تومان

هدیه رایگان

قطعاً هنگامی که بدون چراغ در بیابان قدم می گذارید به هیچ وجه نمی توانید راه را از بیراهه تشخیص دهید.این قطعاً یکی از دلایل شکست خوردن اکثر کسب و کارهاست پس به همین دلیل این مجموعه ارزشمند را برایتان آماده کرده ایم تا به راحتی بتوانید از قدرت تشخیص اهداف و رنکینگ آنها و صفر تا صد اجرایی کردن آنها را بیاموزید

از تجربه فوق العاده و موفقيت آميز دانش پذيرانم در حوزه کسب و کار با استفاده از اصولی که در پکیج مسترکاراستارتر به آن ها آموخته بودم، متوجه شديم که نياز است تا اين کسب و کار ها اعتبار جهاني داشته باشند و مورد تاييد معتبرترین سازمان هاي جهان قرار بگيرند. به همين دليل پس از آنکه به کمک اصول شگفت انگيز کاراستارتر، کسب و کار مورد علاقه خود را راه اندازي کرديد، زمان آن مي رسد که خدمات و محصولاتتان را به افراد بيشتري بشناسانيد. ساده تر بگویم؛ باید خودتان را به همه دنیا بشناسانیند. گروه کاراستارتر به عنوان یک هديه مخصوص و ويژه، این امکان را برای شما فراهم می کند تا بدون هیچ هزینه ای، کسب و کار آینده شما، با استاندارهاي جهاني روز دنیا سنجیده و ارزیابی شده و پس ازآن مي توانيد از معتبرترين و بهترين گواهينامه هاي بين المللي بهره مند شويد. به کمک اين گواهينامه هاي بين المللي، جذب سرمايه گذاران بزرگ، شراکت با تاپ برندها و همچنين عقد قرارداد با شرکت هاي بين المللي بسیار آسان تر می شود. اهداي گواهينامه هاي بين المللي هديه ي ويژه ي پکيج کاراستارتر براي شما خريداران عزيز مي باشد. حقیقتاً پروسه ارزیابی و اعطای گواهینامه استاندارد و بین المللی به یک شرکت، حداقل … تومان هزینه دارد، ولی ما این امکان را برای مدتی محدود، به عنوان هدیه، در اختیار شما قرار می دهیم تا بتوانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای کسب و کار خود را در عرصه بین المللی مطرح کنید و به زندگی رویاییخود نزدیک تر شوید.

ارزش واقعی این هدایا : 4,300,000 تومان

اگر واقعاً خواهان تغییر در زندگیتان هستید، باید به این موضوع دقت کنید که از ویرایش سوم پکیج مستر کاراستارتر، تنها 500 نسخه موجود است . و حتماً می توانید حدث بزنید که  اين 500 نسخه به سرعت به پایان مي رسند. واقعاً نمی دانم؛ ولی شاید همین هفته یا شایدم همین فردا دیگر چیزی از ویرایش سوم پکیج مستر کاراستارتر باقی نمانده باشد. به همین علت است که  اين آخرین شانس شما براي راه اندازی کسب و کار مورد علاقه تان است . بنابراين پیشنهاد می کنم که اگر برای رسیدن به رویاهای خودتان جدی هستید؛ تصمیم بگیرید که  همين الان شروع کنيد و همین الآن  ویرایش سوم پکیج مستر کاراستارتر را برای خود سفارش دهيد . اين محصول با ارزش واقعي 1380000 تومان ، تنها با قيمت 390 هزار تومان در دسترس شما قرار گرفته است؛ پس فرصت را از دست ندهید.

اگر متوجه شدید که پکیج کاراستارتر چیست و می تواند چه کمک شگفت انگیزی به شما بکند، قطعاً می توانید درک کنید که چگونه این پکیج خارق العاده می تواند برای شما معجزه کند و زندگی شما را خیلی سریع تر از آن چیزی که تصورش را می کردید متحول کند. شما با داشتن این پکیج بی نظیر ، بدون هیچ دانش فنی خاصی ، میتوانید از علایق شخصیتان یک کسب و کار پر سود و عظیم خلق کنید. در این پکیج تمام چیزهایی که در این مسیر به آنها نیاز پیدا خواهید کرد ، وجود دارد. اما نکته اینجاست که ظرفیت ما برای ارائه این خدمت ، که برای طراحی آن تا به حال بالغ بر یک و نیم میلیارد تومان هزینه کرده ایم ، بسیار محدود است. فقط 470 نفر می توانند از این فرصت استثنایی بهره مند شوند و ویرایش سوم پکیج کاراستارتر را با این قیمت تهیه کنند. ما به هیچ وجه بیشتر از این امکان ارائه این خدمت بزرگ را ، با این قیمت نازل نداریم. این فرصت استثنایی می تواند همان فرصتی باشد که شما مدتهاست دنبالش هستید ؛ فرصتی که می تواند تبدیل به ابزاری شود که زندگی رویایی شما را برایتان محقق می کند ؛ پس قویاً پیشنهاد می کنم که این فرصت بی همتا را از دست ندهید و همین الآن یک نسخه از پکیج معجزه آسای خود را به همراه کارگاههای عملی آن ، تهیه کنید.

بله!!!من می خوام زندگیم رو تغییر بدم!

بله!!! من میخوام زندگیم رو تغییر بدم!

نیوشا نجف پور

من پانزده سال تمام شبانه روزی کارکردم، خیلی زحمت می کشیدم و دو شیفت کار می کردم. ولی حقوقی که می گرفتم کفاف دخل و خرج هام رو هم نمی داد. تا این که با اصول کاراستارتر آشنا شدم، و بعد از 5 هفته بهم ثابت شد که این اصول ساده ترین روش برای درآمد زایی در ایران است. من بعد از 5 هفته به اولین درآمد میلیونی خودم رسیدم. و می خوام با تمام وجودم از آقای دهقان و تمامی عزیزانی که به او در طراحی این پکیج کمک کرده اند تشکر کنم و می خوام بگم که دعای مردم ایران همیشه پشت سر تونه.

ناصر شب خیز

زندگی من وحشتناک بود؛ همیشه مشکل مالی داشتم، از دوران مدرسه مجبور بودم کار کنم و خرج تحصیلم را در بیاورم. تا این که از طریق اینستاگرام با آقای دهقان آشنا شدم. و متوجه شدم که راه حل اصلی ایشان برای افرادی مثل من، در پکیج مستر کاراستارتر گنجانده شده است. با استفاده از اصولی که در پکیج مستر کاراستارتر یاد گرفتم، توانستم زندگی ام را به کل عوض کنم. الآن 6 ماه از زمانی که من این پکیج راتهیه کرده ام می گذرد، و واقعاً تمام مشکلات مالی من برطرف شده اند ومن در حال سپری کردن بهترین روزهای زندگی خودم هستم. دلیل نتیجه گرفتن من از این پکیج این بود که به من دقیقاً می گفت که باید چه کار کنم، و در واقع مرحله به مرحله راه اندازی یک کسب و کار را با زبانی ساده به من نشان داد. من از آقای دهقان واقعاً ممنونم، چراکه به من کمک کردند که زندگی ام را واقعاً متحول کنم.موضوعات :

تصاویر پیش نمایش


فول پکیج کاراستارتر-1
فول پکیج کاراستارتر-1
فول پکیج کاراستارتر-1

درباره نویسنده

رضا 261 نوشته در فایل کده دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *