no-img
فایل کده

فایل صوتی تربیت جنسی کودکان از کودکی تا نوجوانی (دکتر اوحدی) - فایل کده


فایل کده
اطلاعیه های سایت

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

MP3
فایل صوتی تربیت جنسی کودکان از کودکی تا نوجوانی (دکتر اوحدی)
mp3
مهر 5, 1398
145 مگابایت
۵,۰۰۰ تومان

فایل صوتی تربیت جنسی کودکان از کودکی تا نوجوانی (دکتر اوحدی)


تربیت جنسی کودک یکی از موارد مهمی است که والدین باید آن را به صورت کامل و کاملاً علمی بلد باشند تا بتوانند در دوره کودکی فرزندانشان در این امر به صورت ماهرانه برخورد داشته باشند.

به صورتی که کودک در بزرگسالی با انواع مختلف انحرافات و مشکلات جنسی روبه رو نگردند. در این کارگاه آموزشی دکتر احدی به صورت کامل تمام جنبه های مربوط به آموزش مسائل جنسی به کودکان را جز به جز و به صورت کاملاً علمی و منطبق بر تکست بوک های علمی و بر اساس سال ها تجربه در امر مشاوره را برای والدین توضیح می دهد.

تربیت جنسی کودک یکی از مهم ترین و حساس ترین مسائل در حوزه های تربیت است زیرا نقشی مهم در آینده و سعادت و شقاوت کودک دارد. تلویزیون، ماهواره و اینترنت، از ویژگی های عصری است که در آن زندگی می کنیم و به نظر می رسد باید آگاهی و تربیت جنسی را از طریق صحیح به فرزندان منتقل کنیم.

عصر اطلاعات است و سرعت، و بچه های ما فرزند همین زمانه اند. طوری که دیگر به این راحتی نمی توان سرنوشت آنها را از همان کودکی تا بزرگسالی و پیری خواند.دنیا پیچیده شده و آلوده. و از خیلی ها می شنویم که پیچیدگی و آلودگی دنیای مدرن را بهانه می کنند، برای توجیه ناآگاهی شان از چیزهایی که باید به فرزندان شان بیاموزند.

آموزش در خصوص تربیت جنسی کودکان در تمام مراحل سنی باید صورت بگیرد. به سن خاصی نمی شود اشاره کرد. از دوران پیش از دبستان، دبستان، دوران بلوغ، جوانی، میانسالی و حتی سالمندی این آموزش ها لازم است. البته شکل آن در هر دوره متفاوت است.

برخی آسیب ها علاوه بر این که جسم کودک را به شدت تهدید می کند، سلامت روان او را هم با مشکلات جبران ناپذیری مواجه خواهد کرد موضوع آسیب های جنسی از همین دسته است.

آثار این زخم های روانی می تواند سال های سال در وجود فردی که مورد سوء استفاده قرار گرفته، باقی بماند. تربیت جنسی شیوه پیشگیرانه ای است که برای ایمن نگه داشتن کودک و اجتناب از مصائب و گرفتاری های بعدی مطرح می شود.

برخی از مطالب عنوان شده در این فایل :

۱- زمان و چگونگی جدا سازی محل خواب کودک با مثال
۲- سوالات جنسی و نحوه پاسخ دهی به آنها با مثال
۳-سن مناسب برای پاسخ دهی به سوالات جنسی کودک
۴-آموزش ناحیه های خصوصی به کودک
۵-لباس مناسب مادر در مقابل فردند پسر
۶-تا چه زمانی بچه را پدر مادر میتوانند حمام کنند
۷-با یک بچه دبستانی چه صحبتهایی را میتوانیم بکنیم ؟
۸- چطور از خود ارضایی با بچه صحبت کنیم ؟
۹ – اگاهی دادن به فرزند در مورد فضای مجازی
۱۰ – در مورد عشق های دوره دبیرستان چطور برخورد کنیم ؟

با دانلود این پکیج صاحب 3 ساعت آموزش در قالب 2 فایل صوتی خواهید شد

 موضوعات :

درباره نویسنده

رضا 261 نوشته در فایل کده دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *