no-img
فایل کده

دانلود کتاب رمزگشایی خطوط باستانی - فایل کده


فایل کده
اطلاعیه های سایت

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PDF
دانلود کتاب رمزگشایی خطوط باستانی
pdf
شهریور 23, 1398
13 مگابایت
۲,۰۰۰ تومان
۲,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود کتاب رمزگشایی خطوط باستانی


دانلود کتاب رمزگشایی خطوط باستانی  ، حروف رمز

یکی از بهترین و نایاب ترین کتابهای کهن را می خواهیم برای شما در این قسمت به منصه ظهور بگذاریم. بلی….این کتاب یکی از نادرترین کتب خطی است که در مورد خطوط و الفبای کلیه تمدنهایی که بر روی کره زمین به وجود آمده اند از حضرت آدم ابوالبشر تا حضرت محمد (ص) و کلیه پیامبران ، امت ها و تمدن ها، قبایل و ملت ها و مدنیت ها از تمامی طواف و شریعت ها و کتبی که بر پیامبران و مرسلین نازل گردیده است و بطور کل تمامی علومی و خطوطی که فراموش و گمنام گردیده اند بصورت کامل و جامع توضیح داده است و رمزگشایی کرده است.

دانلود کتاب رمزگشایی خطوط باستانی - حروف رمز

به جرات می توانیم بگوییم که یکی از نوادر موجود در رمزگشایی الفبای خطوط باستانی و تاریخی بوده است که در حکم کلید و رمزگشا می باشد. در این کتاب خطی ارزشمند از تمامی زبان هایی که توسط انسان اختراع و ابداع گردیده، استفاده شده است و در شناخت علم اسماء و صفات جامع و کامل بوده و در حکم گنجینه می باشد.

دانلود کتاب رمزگشایی خطوط باستانی – حروف رمز

ابتکاری که در دانلود کتاب رمزگشایی خطوط باستانی – حروف رمز نفیس دیده می شود جمع آوری تمامی الفباها از تمامی زبان ها در جداول منظم با ترتیب بسیار زیبا بترتیب حروف ابجد قدیم این کتاب را متمایز کرده است که نمونه آن در تصاویر قابل مشاهده است.

دانلود کتاب رمزگشایی خطوط باستانی - حروف رمز
در کل بیش از ۱۰۰ زبان و صد نمونه خط و خطوط رارمزگشایی کرده است که در علم صنعه ( علم حکمت قدم)، علم تمدن و تاریخی، اسناد و رموزات کتیبه های تاریخی و باستانی ، علم طب و علم قدم، علوم غریبه و…. کاربرد داشتهاست و ازنمونه های خطوط می توانیم به خطوط زیر اشاره کنیم:

قلم های طلسمات ( سیمیا ) – قلم شجری – قلم صولیانی – یونانی – کاهنی -قلم اسرار- سامی – صینی – هندی-برهمی – عقوبی-رومی- فرنجی – ارمنی -مصری – فنیقی – کوفی – قلم روحانیات – اسرار خوارزمی – خزری – قبطی – قرونیوش – لزاوشیوش-لارشوش-قمی – قلم اوفاق – احجار هرمس -لابلبوس – مسندات قدم – فهلوی – الینوس- افلاطونی و….

کتاب رمزگشایی خطوط باستانی
این کتاب بسیار نفیس با جدول بندی های منظم و خط کتابت شده بسیار زیبا و خوانا برای تمامی خط و خطوط شناسان علم باستان، تاریخ شناسان ، دانشجویان رشته باستان شناسی و خطوط قدیمی و علاقمندان علوم کهن و باستانی پیشنهاد می گردد.

 موضوعات :

درباره نویسنده

رضا 260 نوشته در فایل کده دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *