no-img
فایل کده

آموزش رایگان رفع مشکل سوختن ممبر فیک تلگرام (تی دیتا) - فایل کده


فایل کده
اطلاعیه های سایت

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

ZIP
آموزش رایگان رفع مشکل سوختن ممبر فیک تلگرام (تی دیتا)
zip
مهر 6, 1398
23 MB
۴,۵۰۰ تومان

آموزش رایگان رفع مشکل سوختن ممبر فیک تلگرام (تی دیتا)


با چه روشی شماره (اکانت تلگرام) بسازیم که تلگرام آن را نسوزاند !

 در این آموزش قصد داریم روشی را به شما یاد دهید که توسط آن قادر خواهید بود خطوط تلگرام یا تی دیتا به صورت انبوه بسازید بدون اینکه نگران سوختن آنها باشید.

برای آن دسته از کاربران که نمی دانند تی دیتا چیست به صورت مختصر لازم به توضیح است که تی دیتا همان اکانت تلگرام است که توسط شماره مجازی ساخته می شود. به فایل حاوی اطلاعات شماره تلفن  , تی دیتا ( tdata ) یا ممبر فیک گفته می شود که مصارف گوناگونی دارد .

همانطور که میدانید – زمانی که جهت تولید ممبر فیک توسط شماره مجازی اقدام به ساخت اکانت تلگرام می کنید اگه تعداد آن بیشتر از حد نرمال باشد ( مثلا بیشتر از ۵ اکانت ) ممبر فیک شما بعد از ۱ یا ۲ روز از سمت تلگرام شناسایی شده و اصطلاحا می سوزند و از بین میرود . و شما باید مجدد برای ساخت یا خرید شماره محتمل هزینه اضافه شوید.

هزاران ممبر فیک بسازید و آنها را در کنترل خود نگه دارید

اما روشی وجود دارد  که اگر بر اساس آن شروع به ساخت اکانت تلگرام نمایید تلگرام قادر به شناسایی حساب های شما نخواهد بود و شما براحتی می توانید هزاران اکانت تلگرامی را ساخته و آنها را برای مصارف مختلف ذخیره نمایید . بدون کوچکترین نگرانی از سوختن تی دیتاهای خود می توانید به صورت مادام العمر از اکانت های خود استفاده کرده و به کسب درآمد بپردازید .برای مثال تعدادی از مصارف اکانت های انبوه تلگرام یا تی دیتا های ساخته شده را در اینجا توضیح می دهیم تا قضیه بیشتر برایتان آشکار شود.

فروشندگان ممبر فیک و بازدید فیک کانال یا گروه :

بر فرض شما می خواهید تبدیل به یک فروشنده ممبر فیک و بازدید فیک در کانال یا گروه تلگرامی شوید و قصد دارید تعداد  ۵ کا ( ۵۰۰۰ ) ممبر فیک بسازید و از طریق اضافه کردن آنها به کانال های دیگران برای خودتان به کسب درآمد بپردازید  , طبیعتا برای این کار در وحله اول شما به ۵ هزار شماره مجازی نیاز دارید که البته می توانید از جاهای مختلف از جمله از سایت ما که فروشنده عمده شماره مجازی هستیم این تعداد شماره را تهیه کنید .

اما اگر طبق روش نرمال شروع به ساخت اکانت تلگرام کنید بعد از چند روز تلگرام تمامی حساب های شما را شناسایی می کند و آنها را از بین میبرد .و آن همه هزینه ای که برای شماره ها پرداخت کردید در عرض چند روز از بین می رود و همچنین کسب و کاری که در آرزوی رسیدن به درآمد در سرداشتید نیز با آن از بین خواهد رفت.اما اگر طبق آموزش ما پیش روید همچین اتفاقی رخ نخواهد داد .لازم به تذکر است که افزایش هر ۱۰۰۰ ممبر فیک بین ۳۰ الی ۴۰ هزار تومان در سایت ها به فروش می رسد.

فروشندگان لایک / رای :

سایت ها و افراد زیادی هستند که از طریق بالا بردن لایک تلگرام یا همان رای در نظر سنجی ها اقدام به کسب درآمد می کنند . اگر شما هم می خواهید تبدیل به فروشنده لایک شوید نیاز دارید که تعداد قابل توجهی تی دیتا  یا حساب تلگرام فیک ایجاد نمایید. اکثر همکاران ما که در این زمینه فعالیت دارن به خوبی آگاه هستن که میزان سوختن خطوط در این سرویس بالا می باشد . البته درآمد این سرویس جدید هم بسیار عالی است . با کمی جستجو در سایت ها متوجه خواهید شد که هر ۱۰۰ عدد لایک بین قیمت  ۲۰ الی ۳۰ هزار تومان یا بیشتر خرید و فروش می شود. لازمه ی رسیدن به این کسب درآمد عالی و بدون دردسر داشتن خطوط تلگرامی سالم است که در آموزش ما بیان شده است .

فروشندگان ربات های تلگرامی :

اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که از طریق ساخت ربات های تبلیغ کننده تلگرام مانند تپ چی و امثال آن به کسب درآمد مشغول هستید و از سوختن خطوطی که توسط آن ربات های خود را می سازید به سطوح آمده اید . این اموزش جدید مارا  از دست ندهید .

ارسال کنندگان پیام های تبلیغاتی در تلگرام :

کسانی که از شماره ها مجازی در تلگرام برای ارسال پیام تبلغی استفاده می کنند به خوبی آگاه هستند که تلگرام به سرعت خطوط فیک و مجازی رو شناسایی کرده و آنها را می سوزاند. پس شما هم مخاطب این آموزش ما هستید و با ساخت اکانت تلگرام  طبق این دستورالعمل ,  از سوختن خطوط مجازی  بعد از ارسال پیام تبلیغی جلوگیری کنید.

و بسیاری کاربردهای دیگر تی دیتا یا خطوط انبوه که این روزها باعث کسب آمد عده ای زیاد شده و آنها به خوبی ارزش این آموزش را درک می کنند.

روشی که در این محصول قصد آموزش آن را داریم حاصل تجربه ما در طی ۲ سال ساخت خطوط تلگرام یا ممبر فیک است و به آسانی به دست نیامده , پس با تهیه این آموزش دیگر نگران از دست رفتن اکانت های تلگرام خود نباشید و همه ی وقت و انرژی خود را در جهت افزایش دریافت سفارشات و رونق کسب و کار خود صرف نمایید.

 

 موضوعات :

درباره نویسنده

رضا 261 نوشته در فایل کده دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *